Ринок рясніє роботами мийниками всіляких форм і розмірів - круглі або квадратні. Компанія Hobot так само пропонує моделі з характеристиками та формами, які закривають індивідуальні потреби споживачів. Тому сьогодні пропонуємо розглянути дві популярні моделі роботів для миття вікон Hobot - квадратний Hobot 298 і округлий Hobot 388, щоб розібратися, які потреби вони закривають, і з якими завданнями краще справляються.

Порівняння характеристик роботів Hobot 388 і Hobot 298

Усі параметри

Робот мийник вікон Hobot 298

Робот мийник вікон Hobot 388

Виробник Hobot Hobot
Країна виробник Тайвань Тайвань
Швидкість очищення 1м² / 2,4 хв. 1м² / 4 хв.
Керування зі смартфона Так Так
Функція подвійного проходу Так Так
Авторозпилення рідини Так Так
Мінімальний розмір скла 450х450 мм 350x350 мм
Габарити (Д/Ш/В) 240х240х100 мм 148х295х95 мм

Чому форма, це важливо

Квадратний робот дістане будь-який кут. На 100 відсотків складно вимити кути навіть вручну, але Hobot 298 справляється із завданням на 85% краще за інших овальних і круглих моделей. Квадратна форма приладу дозволяє без зусиль досягати кутів і кутових поверхонь. Це вкрай важливо, оскільки вікна і скляні поверхні в переважній більшості мають прямокутний дизайн.

Швидкісне очищення. За рахунок більшого розміру і відповідно більшого охоплення поверхні, 298 модель очищає поверхні зі швидкістю метр квадратний за 2,4 хвилини. Невеликий балкон на 5 вікон можна очистити за 10 хвилин і при цьому не треба буде тремтіти на драбині, а можна спокійно спостерігати за дійством з боку.

Круглий легко впорається з непростими поверхнями. Компактні розміри та легка вага забезпечують оптимальне зчеплення з поверхнею. Це дає йому змогу без зусиль переміщатися по різноманітних гладких поверхнях, включно зі склом, кахлем, дзеркалами, і навіть поверхнями з рифленим малюнком або нерівностями. Hobot 388 ідеально підходить для очищення мозаїки та навіть плитки з міжплитковими швами до 1,5 см. Модернізована вакуумна турбіна забезпечує надійне зчеплення, що гарантує стабільну і безпечну роботу на всіх поверхнях.

Відмінності не тільки у формі

Крім зовнішніх очевидних відмінностей варто сказати й про більш непомітні.

Без гусениць не гірше. У 388 моделі немає спеціальних гусениць для швидшого й чіткішого пересування поверхнею, але у відсутності гусениць є переваги - немає потреби їх очищати.

Швидка зміна серветки. Зі спеціальною серветкою з мікрофібри у квадратного Hobot 298 не доведеться особливо возитися, витрачаючи час. Півтора руху, щоб зняти брудну серветку і рівно стільки, щоб замінити на нову, практично не доклавши зусиль. В овальній моделі доведеться докласти трохи більше зусиль, щоб зняти круглу ганчірку та одягнути її назад.

Надійне підключення. Оскільки овальна модель досить рухлива, особливо навколо своєї осі, важливо, щоб кабель живлення був підключений максимально стійко. Про це якраз і подбали розробники — металевий конектор кабелю забезпечує надійне з'єднання, що запобігає випадковому вимкненню і водночас залишає високу рухливість кабелю навколо своєї осі. Також довжина кабелю довша ніж у 298 моделі - 5 метрів.

Що отримаєте крім самого робота

Відрізняються мийники й за формою, і за комплектацією, що логічно. Із загальної комплектації в коробочці під час купівлі можна виявити:

  • Пульт дистанційного керування.
  • Адаптер живлення з кабелем.
  • Інструкція з експлуатації.
  • Гарантія на 24 місяці.
  • 4 метри подовжувача для кабелю живлення.
  • Спеціальна мийна рідина від виробника.
  • Страхувальний трос.

У моделі квадратного робота 298 знайдете так само:

  • 3 жовті серветки для вологого прибирання.

А для овального Hobot 388 буде цілий набір:

  • 14 додаткових насадок із мікрофібри.
  • 2 кільця для насадок із мікрофібри.

Різний формат для різних потреб

Підсумовуючи перераховані відмінності цих двох моделей, можна зробити висновок, що квадратний робот-мийник, такий, як Hobot 298, відмінно підходить для очищення вікон і гладких поверхонь з кутовим дизайном. Гусеничний хід і більше охоплення поверхні дає змогу швидко впоратися з роботою, не пропускаючи жодного сантиметра поверхні.

А ось круглий Hobot 388, пропонує переваги на непростих поверхнях, таких як мозаїка або плитка із міжплитковими швами до 1,5 см. Він забезпечує оптимальне зчеплення і безпечну роботу на різноманітних гладких поверхнях.

Пам'ятаймо, що успішність процесу очищення залежить від ступеня забруднення та якості використаного миючого засобу, а не від робота. Для досягнення найкращих результатів рекомендується використовувати професійні засоби для миття скла на основі спирту у концентрованому вигляді. Це дозволить точно визначити необхідну концентрацію і докладно, якісно та бездоганно видалити будь-який слід забруднення.