Мити вікна можна безпечно і якісно, все завдяки сучасним мийникам вікон Hobot. Вони роблять свою справу не гірше за найвправнішу людину, адже використовують мікрофіброву ганчірку для миття та надійно утримуються на вікні завдяки прижимній вакуумній силі до 10 кг. Проте яку саме модель краще обрати? Розгляньмо дві популярні моделі Hobot 268 та Hobot 298.

Порівняння характеристик роботів Hobot 298 і Hobot 298

Усі параметри

Робот мийник вікон Hobot 298

Робот мийник вікон Hobot 268

Виробник Hobot Hobot
Країна виробник Тайвань Тайвань
Швидкість очищення 1м² / 2,4 хв 1м² / 2,4 хв
Керування зі смартфона Ні Так
Функція подвійного проходу Ні Так
Авторозпилення рідини Ні Так
Мінімальний розмір скла 450х450 мм 450х450 мм
Габарити (Д/Ш/В) 240х240х100 мм 240х240х100 мм

Переваги обох моделей

 1. Обидві моделі мають передові технології для очищення вікон, як-от система Single-Side. Завдяки цій системі й потужній вакуумній турбіні, що має прижимну вакуумну силу до 10 кг, він може надійно утримуватися на склі та інших поверхнях різної товщини, забезпечуючи стабільну роботу.
 2. Також вони оснащені передовою навігаційною технологією Ai-Technology 3.0. Завдяки цій технології, при старті та закріпленні на поверхні, мийник вікон проводить комплексну оцінку своєї роботи, включаючи моніторинг навколишнього середовища та нормальну роботу датчиків. Це дозволяє швидко виявляти проблеми, сигналізувати про необхідність обслуговування та підвищувати загальну ефективність. Якщо мийник визначає, що його вакуумна сила недостатня для фіксації (наприклад, на плитці), він негайно подає сигнал і зупиняє процес.
 3. Робот для чистки вікон 298 і 268 працює дуже ефективно, проходячи 1 квадратний метр поверхні всього за 2,4 хвилини. Це означає, що для очищення 4 великих вікон, припустимо, розміром по 2 метри кожне, знадобиться лише близько 19,2 хвилини. Така висока швидкість та продуктивність дозволяють ефективно прибирати великі скляні поверхні, поки ви насолоджуєтесь серією улюбленого серіалу.
 4. Миття вікон стає найбезпечнішим заняттям, адже ці моделі мають спеціальний акумулятор, який вмикається, якщо живлення від мережі з якоїсь причини переривалось. Також пристрій обладнаний захисним страхувальним шнуром, який запобігає падінню в екстремальних ситуаціях.
 5. Неймовірні можливості полірування та очищення досягаються завдяки двом видам насадок з мікрофібри, кожна з яких призначена для конкретних завдань. Жовті насадки мають короткі та жорсткі ворсинки, які легко впораються навіть з найскладнішими забрудненнями за умови використання професійних миючих засобів для скла й інших поверхонь. Насадки з синьою мікрофіброю більш м'які й мають довші ворсини. Вони використовуються для сухого прибирання і полірування.

Унікальні особливості Hobot 298

В цій моделі додаються нові функції, які однозначно варті уваги. 

 • Окремий бак для рідини. Тепер не має потреби переривати процес чистки або слідкувати за достатнім зволоженням. Використовуйте бак для спеціального миючого засобу. Налаштовуйте інтенсивність зволоження, або оберіть сухе прибирання, маєте все необхідне для ефективного очищення. Ви обираєте, як вам зручно.
 • Спеціальна форсунка. Вона рівномірно розпилює рідину, що гарантує бездоганну якість очищення. Плями та залишки бруду на ваших вікнах залиште в минулому.
 • А тепер найкраще. Робот керується за допомогою пульта ДК або мобільного застосунку через Bluetooth. Сідайте зручніше і контролюйте процес миття із вашого дивану. Ваші вікна завжди залишатимуться блискучими, а ви зекономите свій час та зусилля.

Що в коробочці

Отримавши свій новенький Hobot та відкривши коробочку, то ви побачите наступні компоненти та аксесуари:
 

 • Безпосередньо робот-мийник.
 • Блок живлення.
 • Пульт дистанційного управління.
 • 4-метровий подовжувач кабелю.
 • Спеціалізований очисний засіб.
 • Спеціальний страхувальний трос для додаткової безпеки.
 • Інструкція.
 • Гарантія на 24 місяці.
 • 3 мікрофібри для вологого прибирання.
 • 3 мікрофібри для сухого чищення.

Підсумовуючи особливості 

Модель 298 Ultrasonic вражає своїми інноваціями, такими як окремий бак для рідини та форсунка для рівномірного розпилення миючого засобу. Вона пропонує вибір між вологим та сухим прибиранням для ефективного очищення. Зручне управління через пульт ДК або мобільний застосунок робить її ідеальним вибором для тих, хто цінує зручність і якість.

Моделі також вражають своєю надзвичайною можливістю полірування та очищення, завдяки двом видам мікрофібрових насадок. Вона легко справляється навіть з найскладнішими забрудненнями та забезпечує бездоганну чистоту.

Роботи впораються з миттям скла так само ефективно, як і люди власноруч. Важливо пам'ятати, що якість миття залежить від ступеня забруднення та використаного миючого засобу, а не від самого робота. Для досягнення найкращих результатів рекомендується користуватися професійними миючими засобами на спиртовій основі у концентрованому вигляді. Це дозволить точно розрахувати потрібну концентрацію та ефективно та бездоганно видалити будь-який слід забруднення.

Оцініть всі переваги та особливості, щоб зробити найкращий для себе вибір і тисніть на кнопку “купити”, щоб зробити замовлення в кілька кліків.