Інтернет-магазин hobot.com.ua був створений як найкраща альтернатива сайту офіційного дистриб'ютора бренду. Все дуже просто – ми представляємо компанію та допомагаємо споживачам купити необхідну техніку максимально швидко та вигідно. Завдяки зручному функціоналу сайту та інтуїтивно зрозумілому інтерфейсу ви можете легко ознайомитись з інформацією про товари та їх характеристиками, порівняти різні моделі пристроїв між собою та вибрати найбільш актуальний варіант. Спрощено також і процедуру замовлення продукції – покупки здійснюються через віртуальний кошик сайту, що займає лише кілька хвилин.

Компанія Hobot Technology Inc спеціалізується на розробці та виробництві побутових роботів для прибирання. Виробник приділяє максимум уваги якості товарів, гарантує їх функціональність та тривалий термін служби. Інтернет-магазин Hobot.com.ua реалізує продукцію з гарантією від виробника – на нашому сайті ви знайдете лише оригінальні роботи, якість яких не викликає сумнівів.

Прибирання – один із найнеобхідніших і найважчих процесів у догляді за житлом. Воно займає чимало часу, потребує наявності достатньої кількості енергії та сил. Робот-пилосос – інноваційне вирішення задачі наведення чистоти. Продукція Hobot демонструє високі показники функціональності та демонструє відмінні здібності до прибирання. Бренд також створює роботів-мийників вікон, що позбавляють вас від ризиків прибирання на висоті та зайвих витрат часу.

Роботи Хобот неодноразово отримували нагороди на міжнародних виставках та презентаціях. Якість обладнання бренду оцінили і в країнах Європи, і за океаном. Ми точно знаємо, що продаємо нашим клієнтам справді гідні пристрої для прибирання.

Продукція Хобот – це широкий асортимент роботів для виконання різних за складністю та призначенням завдань. Кожна з позицій на сайті доповнена докладним описом із зазначенням характеристик, завдяки чому ви легко підберете пристрій для важливих для вас цілей. Консультанти магазину допоможуть обрати оптимальне рішення для кожного конкретного випадку.