Відповідно до закону України, а саме щодо захисту прав споживачів (No 1023-12), прийнятого 12 травня 1991 року, передбачені чіткі умови повернення та обміну товару. Ці правила містяться в статті 8 цього Закону, яка покликана забезпечити права покупців на повернення або обмін товарів належної якості.


Відповідно до принципів "Законодавства про захист прав споживачів", кожен покупець має законне право на обмін або повернення товару належної якості протягом 14 днів, не враховуючи дня покупки. Цей термін діє з моменту отримання товару споживачем, і він надає можливість покупцям ретельно оцінити куплений товар і впевнитись у його відповідності заявленим характеристикам.

Загальні правила обміну чи повернення товару

 1. Товар має бути в повній комплектації
 2. Товар має бути в оригінальній та не пошкодженій упаковці
 3. Товарний вигляд продукту (без слідів експлуатації)
 4. Перед поверненням зв’яжіться з менеджером для оформлення повернення чи обмін товару.

  Ви завжди можете повернути або обміняти товар, якщо він не був в експлуатації й не пройшло більше ніж 14 днів з моменту покупки товарів згідно з закону України

Повернення через нову пошту

Для повернення товару потрібно:

 1. Зв'язатися з нашим менеджером і уточнити наші реквізити і адресу доставки
 2. Повернення товару сплачує замовник
 3. Після отримання нами товару ми перевіряємо комплектацію, упаковку, товарний вигляд.
 4. Коли ви отримали позитивне схвалення від нас що товар ми прийняли назад, протягом 14 банківських днів ви отримаєте повернення коштів. Зазвичай це відбувається протягом 5 днів.

Повернення в місті Київ.

Для повернення товару потрібно:

 1. Зв'язатися з нашим менеджером і домовитися про ваш приїзд
 2. Приїхати за адресою вулиця Кожум'яцька, 22A, Київ.
 3. Менеджер ознайомиться з комплектацією і зможе оформити повернення товару. Протягом 14 банківських днів ви отримаєте повернення коштів. Зазвичай це відбувається протягом 5 днів.